• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

9 ВЕЛИКИХ ВИНАХОДІВ, ЗРОБЛЕНИХ ДІТЬМИ

9 ВЕЛИКИХ ВИНАХОДІВ, ЗРОБЛЕНИХ ДІТЬМИ

Привіт! Я впевнений, що ви такого точно не читали, назва стовідсотково не клікбейт.


У дитинстві до людини приходить безліч ідей - як розумних, так і безглуздих, але більша частина з них благополучно забувається. Тим не менш, деякі діти стали справжніми винахідниками і внесли свій внесок у навколишній нас світ високих (і не дуже) технологій!

Від іграшок до серйозних засобів пересування і обчислювальної техніки - діти можуть все. Не варто відкидати ідеї, що прийшли в голову дитині як свідомо банальні - якась з них може визначити наше майбутнє.

Іграшкова вантажівка: Роберт Патч


У п'ять років Роберт всерйоз задумався над іграшкою, яку можна було б легко розбирати, збирати і при бажанні перетворювати в інші види вантажівок, змінюючи кузов. Роберту безумовно повезло, що його батько працював патентним повіреним і допоміг з реєстрацією патенту. Але сам він створив цілком робочий прототип вантажівки з взуттєвої коробки, пляшкових кришок і цвяхів.

Водні лижі: Ральф Самуельсон


Влітку 1922 року Ральфу, який відпочивав на озері разом зі своїм братом, прийшла в голову ідея прокотитися на лижах по воді. Для цього він використовував звичайні лижі, оснастивши їх більш міцними ремінцями. Ральф не запатентований винахід, але Асоціація воднолижного спорту США офіційно вважає його першою людиною, яка прокотилися на водних лижах.

Утеплені навушники: Честер Грінвуд


У 1873 році п'ятнадцятирічний Честер, який відчуває нову пару ковзанів, намагався знайти спосіб, щоб захистити вуха від вогкого вітру. Спочатку він намотав на голову шарф, але це не дуже допомогло, і тоді йому прийшла ідея хутряних навушників. Незабаром він запатентував свій винахід.


Батут: Джордж Ніссен



У 1930 році шістнадцятирічний гімнаст Джордж Ніссен придумав концепцію батута. Через чотири роки він створив прототип - з полотна, сполученого з шарнірної металевою конструкцією еластичними джгутами. Винахід мало неабиякий успіх і спочатку навіть рекламувався як тренажер для солдатів.

Іграшкові машини для лікарень KidCare:

Спенсер Вейл



Ідея створити іграшковий автомобіль, в якому діти могли б спокійно їздити навіть з крапельницями прийшла в голову шестирічному Вейл в 1998 році. Він довго її розробляв і навіть відчував різні матеріали, поки не зупинився на надійному пластиці. Вейл став наймолодшим учасником Американської національної галереї юних винахідників.



Шрифт Брайля: Луї Брайль

У віці трьох років Луї втратив зір. До п'ятнадцяти років він розробив рельєфно-крапковий шрифт для сліпих і слабозорих, більш простий і зручний, ніж вже існуючий рельєфно-лінійний шрифт Валентина Гаюї. Згодом шрифт Брайля отримав світову популярність.

Електронне телебачення: Філо Фарнсуорт

Ще в 1922 році, у віці п'ятнадцяти років, Філо Фарнсуорт показав своєму вчителю по хімії схему повністю електронної телевізійної системи. У 1927 він отримав патент на диссектор - електронно-променевої прилад на основі зовнішнього фотоефекту. Фарнсуорт програв в «війні винаходів» корпорації RCA, але його внесок у розвиток телебачення вважається дуже значним.

Калькулятор: Блез Паскаль

У 1642 році геніальний французький математик Блез Паскаль, будучи ще зовсім юним, хотів допомогти батькові, який працював збирачем податків. Саме тоді він зібрав «механічну лічильну машину», прообраз калькулятора. На жаль, з двадцяти створених примірників жоден з них не зберігся до наших днів.

Снігохід: Жозеф Бомбардьє

П'ятнадцятирічний механік-самоучка створив перший снігохід з зламаного автомобіля Ford Model T. Згодом він не тільки вдосконалив свій винахід, але і заснував велику компанію Bombardier Recreational Products.

 

Нагорний Дмитро, студент ЗНУ