• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

Колись давно. Перше кохання

Колись давно. Перше кохання

Мені було всього тринадцять років, коли я закохалася в хлопчика на чотири або п'ять років старшого за мене.

Це було найзахоплююче почуття, і я до сих пір не можу з ним впоратися, як кажуть, коли жінка закохується, вона ніколи не може знову закохатися, хоча я тоді була підлітком, але у мене все ще залишилися яскраві спогади про цього хлопчика і як я до нього ставилася.

Я була розумним, грайливим і милим маленьким підлітком, який насолоджувався і жив повним життям, коли раптом життя змінилося для мене. Я вперше побачила його, коли він прийшов у парк, і він балакав зі своїми друзями. Мені він видався таким гарним, його кучеряве темно-каштанове волосся і великі темно-карі очі! Я була вражена! Хоча тепер, коли я озираюся назад, я сміюся над цим, як над простим захопленням, але я не знаю, чому я відчула миттєвий зв'язок з ним, коли він подивився мені в очі, моє серце затріпотіло, і я відчувала себе такою нервовою і збудженої в той же час.

Ви не повірите, але я ніколи не говорила з ним, але все ж я відчувала сильний зв'язок з ним, він був таким гарним і привабливим, що усякий раз, коли я дивилася на нього, я не могла втриматися від того, щоб не дивитися. І він ледь спромігся навіть обернутися і подивитися на мене. Для нього я була незначною, так як була набагато менше його, тому він навряд чи намагався мене зацікавити. Кожен день, коли я ходила в парк, я спеціально зачісувалася по-іншому і носила своє найкраще вбрання, щоб виглядати гарно, але кожен день він був настільки поглинений бесідами і іграми зі своїми друзями, що майже не помічав мене.

Перше кохання - це як свіжа квітуча квітка в променях ранкового сонця, це як перший найбільше запам'ятавшийся аромат, який ви, можливо, відчули за все своє життя! Це найпрекрасніше почуття, яке може коли-небудь випробувати будь-хто з вас, і ті, хто читає цю історію, можуть відчути, що я божевільна, тому що я називаю свою першу любов справжньою любов'ю, але тільки я знаю, що я відчувала, коли була поруч з ним. Коли він подивився мені в очі, це було найдосконаліше почуття, яке я коли-небудь відчувала в своєму житті. Це незабутньо, і я до сих пір ціную ті ніжні почуття, які у мене були!

Всі, у кого такі перші закоханості, як у мене, дуже добре зрозуміють, про що я говорю, і коли їх любов не досягне своєї кульмінації, вони також відчують теж, що і я. Тоді я відчувала себе дуже самотньо і розгублено, я думаю про нього і питала небеса, чому вони не об'єднали мене з ним, чому я так страждала від втрати любові в ніжному віці. Я щаслива у своєму нинішньому житті, але коли я згадую про нього, я не можу втішити себе.

У будь-якому випадку, ніхто не може поставити під сумнів, але я знову хочу повторити, що це була моя перша любов, і я ніколи її не забуду.

Бажаю і вам кохання!