• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

Заняття спортом. З чого почати?

Заняття спортом. З чого почати ?

Перш ніж почати будь яку серйозну справу, треба продумати наперед план, дотримуючись якого можна досягти своєї мети. В будь якому випадку це дуже важливо. Тому першим твоїм кроком буде створення програми тренувань.

Дуже важливо бачити перед собою свою мету, візуалізувати її. Це потрібно для того, аби ми мали уявлення скільки нам ще треба працювати над собою. Коли ти обрав вид спорту, яким будеш займатися, треба обрати вправи які ти будеш виконувати. Обов'язково перед виконанням будь яких вправ треба робити розминку, аби м'язи поступово звикли до основних фізичних навантажень. Тому коли ти тільки но почав займатися дуже важливо аби навантаження збільшувалося поступово.

Другим твоїм кроком буде розробка  персональної програми харчування.

Можна розрахувати кількість калорій що потрібно тобі для нормального функціонування організму. При цьому треба обов'язково додати кількість калорій на виконання самих вправ, аби організм почав отримувати необхідну енергію в достатній кількості для відновлення після виснажливих тренувань. Дуже важливо правильно розрахувати свій раціон харчування. Обов'язково треба споживати білки, жири та вуглеводи, також потрібні вітаміни та мікроелементи.

Білки можна отримати, споживаючи м'ясо, яйця та різні бобові культури рослин. Жири можна отримати, споживаючи бутерброди з маслом чи сиром а також із сметани та молочних продуктів, які також корисні для росту кісток. Вуглеводи містяться в кашах, а також в макаронах та хлібних виробах. Дуже важливо також споживати фрукти та овочі як джерело вітамінів. І для здорового функціонування організму треба достатня кількість води.

Останнім третім кроком треба скласти режим дня, коли прокидаєшся, приймаєш їжу, починаєш і закінчуєш тренування. Дуже важливо тримати гармонійний режим тренувань та відпочинку, щоб м'язи могли відновитись після навантажень. Також дуже важливою складовою відпочинку є здоровий сон.

Наприкінці можна сказати, що найголовніше це бажання йти до мети. Програму тренувань ми обираємо самі, по своїм силам та вподобанням. Найголовніше це відчувати процес тренувань, корегувати його. Кожен знаходить найбільш підходящі для нього вправи. Якщо ти відчуваєш задоволення від того що робиш, одже ти робиш усе правильно.

Щасти тобі у твоїх справах!