• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

Протистояння чи новий погляд на Доту

Протистояння

Останнім часом стало популярним порівнювати дитинство дорослого покоління й молодшого.

У тому плані, що раніше діти проводили вільний час на стадіоні, граючи в футбол, наприклад. Якщо не футбол, то завжди можна було величезним колективом пограти в козаків-розбійників, в хованки, в догонялки. Нині багато хто скаржиться, що нинішні діти втрачають всю красу їх поточного життя, просиджуючи штани за моніторами. Частково з цим можна погодитися, проте, думаю, всі згодні, що баланс – це вкрай важливо.

Дитинство у дворі – це неймовірні емоції і спогади, які знаходитимуться з людиною все життя. По собі знаю, адже прекрасно пам'ятаю, як в дитинстві моя мама приходила на стадіон пізно увечері, щоб мене забрати, оскільки я так загрався, що втратив відлік часу. Були багато емоцій, переживань, різних моментів, описати які не вийде в належній мірі.

За комп'ютером, безумовно, набагато інші емоції переживаєш, проте не варто списувати це проведення часу з рахунків.

По-перше, є певна група людей, які засуджують ігри, зокрема, «Доту». Проте це велике упущення, бо змагання по цій грі збирає найбільший банк, тим самим команда-переможець миттєво отримує таку суму, що кожен учасник стає доларовим мільйонером.

По-друге, ігри, особливо по мережі, здатні навчити дитину іноземній мові. Школярі, що грають в подібного роду «іграшки», надалі без яких-небудь проблем розбиратимуться з математичними задачкам.

Крім того, робота з раннього віку в групі вчить людину взаємодіяти, відповідно, в майбутньому з комунікацією у гравців буде все чудово.

Тож тепер ти знаєш, як аргументувати батькам про свій час біля компа.  Але не забувай про вулицю, друзів, спорт, настільну ігри, усе разом зробить тебе різнобічною людиною.

Бажаю тобі перемоги на ігровому майданчику, і на просторах інтернету.