Цінність вищої освіти

  Цінність вищої освіти

   Вища освіта необхідна! Ті, хто говорять, що це просто гаяння часу, – або вже мають диплом, або не з першого разу зав’язують шнурки та відкривають двері магазинів.

  Можна довго розповідати, що в університетах погано вчать, але доволі важко донести до студента знання, коли бачиш його рідше, ніж порожні місця зранку в маршрутках. Навіть у карантин (смайлик розчарування).

  В інтернеті є чимало згадувань про співбесіди. І найголовніший міф, який треба стерти на порох, – «вища освіта тільки для галочки». Не знаю, де люди знаходять такі галочки, однак, повертаючись до співбесід, дізнаємося, що багато роботодавців звертають увагу на ступінь освіченості певного громадянина. Є ймовірність, що диплом купили в якомусь метро, проте жителі Запоріжжя та Львова гарантовано не купували це свідоцтво там. Немає метро – немає проблем. Напевно, там, зверху, думають на два кроки вперед.

  Ніколи не можна з повною впевненістю говорити про подібні речі. Проте я вважаю, що більшість університетів дають раду своїм обов’язкам, якщо навчальний заклад і бажання студента взаємопов’язані, як кінолог з собакою. На власному досвіді можу запевнити: моє коло друзів навчається чи здобували освіту в університеті. На різних спеціальностях. І більшість, яка справді планувала пов’язати своє майбутнє з певним фахом, випускались компетентними спеціалістами.

            Винятки є завжди, оскільки без цього життя і статистика не існували б. Тим паче, наявність диплома – не є доказовою базою, що людина розумна і в темі, відповідно, їй можна давати високооплачувану роботу та інші блага. Необхідно мати бажання, наполегливість і, безперечно, кваліфікованих викладачів, щоби за декілька років здобути головне – знання. Тому я впевнений, що у вищій освіті є потреба. Це як взуття: без нього можна існувати, однак як далеко ти зайдеш з такими гуманітарними вадами – питання.

   

  Новое на сайте

  ТОП-5 аніме, які варті перегляду

  Сьогодні я хочу вам представити ТОП-5 аніме,  які

  1619

  Нові професії

  Час має тенденцію змінюватися. З його невпинною

  648

  ТОП-7 НАУКОВИХ ВІДКРИТІВ ЗА ОСТАННІ 15 РОКІВ

  За останні п’ятнадцять років вчені досягли

  846

  9 ВЕЛИКИХ ВИНАХОДІВ, ЗРОБЛЕНИХ ДІТЬМИ

  Привіт! Я впевнений, що ви такого точно не

  511

  О жизни подростков

  Для подростков

  Смотри больше

  Видеоролики веселые

  Выпиши Кляксу

  Выписать Кляксу

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.