• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

Пам'ятайте про навколишнє середовище!

Пам'ятайте про навколишнє середовище!

 

Поки ми щось не відчуємо на власній шкірі, нескінченно багато різних ситуацій проходить крізь нас. Десь там почули про глобальне потепління, про нищівні пожежі тощо, одразу замислюємося, але потім цей войовничий настрій кудись зникає.

Документальний фільм «Дім», який заборонений в декількох десятках країн, демонструє, наскільки наша планета «бідніє» через різні людські фактори. Наприклад, в Китаї ледь не кожного тижня відкривається дві електростанції, які випускають в атмосферу таке жахіття, що вчені б’ють на сполох.

Випадок в Піднебесній не поодинокий, тому що, рублячи без перерви дерева, ми, знаючи про те, що вони дають планеті кисень, впевнено позбавляємо самих себе чи не найголовнішого для всіх живих істот ресурсу. Також не слід уникати такої важливої теми, як пластикові вироби, котрі буквально винищують наших братів менших. Мимоволі думаєш, немов це все не зовсім фатальні фактори, через які слід непокоїтися, але із таких «дрібниць» потім виникає катастрофа.

 Хоч це і застаріла фраза, проте, дійсно, якщо хочеш змінити світ на краще, почни спершу з себе. Приміром цього можуть слугувати на перший погляд очевидні речі, хоча для іншого подібний вчинок, як ось викинути свою пусту пляшку в смітник, а не в кущі, буде превеликим вчинком. Необхідно часом і на себе озиратися, оскільки не всі ідеальні, тому певний грішок точно можна в майбутньому скорегувати.