• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

ТОП-5 фільмів із весняним настроєм

ТОП-5 фільмів із весняним настроєм

Весна - це сезон любові та нових сподівань, подивись ці фільми, вони створять весняний настрій.

  1. Ла-Ла Ленд

Творчі мрії юності показані тут крізь призму закоханості двох лос-анджелеських марнотратників. Це історія любові старлетки, яка між прослуховуваннями подає каву відомим кінозіркам, і фанатичного джазового музиканта, вимушеного підробляти в заштатних барах. 

  1. До зустрічі з тобою

До зустрічі з тобою

Передбачувана, але зворушлива, забавна і душевна британська мелодрама. Мешканка маленького британського містечка Луїза Кларк шукає роботу після звільнення з кафе. Влаштуватися їй вдається лише в  заможну родину, якій потрібна доглядальниця для майже повністю паралізованого дорослого сина. До аварії Уілл Трейнор був активним і успішним хлопцем, великим шанувальником екстремального спорту. Безпорадність настільки для нього нестерпна, що він планує звернутися в швейцарську організацію, яка допомагає невиліковно хворим безболісно піти з життя. Коли Луїза дізнається, що її підопічний готується до самогубства, вона вирішує пробудити в Уілла смак до життя.    

3.    Всім хлопцям, яких я любила раніше

Всім хлопцям, яких я любила раніше

Лара –  звичайна старшокласниця, влюблива натура і тихоня, яка звикла бути непомітною. Вона ніколи не знала, як висловити свої почуття, тому писала хлопцям в яких закохана, невеликі таємні листи з визнанням. Одного разу «коробка одкровень» стає порожньою, тому що листи загадковим чином відправляються до адресатів. 

  1. Ноттінг-Гілл

Ноттінг-Гілл

Історія про сором’язливого власника книгарні в Ноттінг-Гілл, життя якого різко змінюється після того, як одного разу кінозірка заходить до нього в маленький книжковий магазинчик, щоб купити путівник ...

  1. Завжди кажи «так»

Депресивний головний герой завжди і всім казав «ні» – наприклад, друзям, якщо вони звуть кудись. Але в один прегарний день він укладає угоду, за якою завжди повинен відповідати «так» на будь-яку пропозицію. І тоді його життя наповнюється новим досвідом, яскравими емоціями та пригодами. Якщо вам все набридло і хочеться нових вражень, але ви не наважуєтеся щось змінювати у своєму житті, то цей фільм для вас.

Рекомендації Колокол Вікторії, студентки ЗНУ