• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

ТОП-5 аніме, які варті перегляду

ТОП-5 аніме, які варті перегляду

Сьогодні я хочу вам представити ТОП-5 аніме,  які гідні вашої уваги. Що може бути веселішим за перегляд улюбленного аніме на літніх канікулах, коли ти не маєш домашніх завдань та можеж безтурботно відпочивати перед монітором комп’ютера? Правильно – нічого! Тож подивись запропоновані тайтли, якщо ти ще їх не бачив.

Зошит смерті

У старшокласника Лайта Яґамі в житті є все: успіх у школі, популярність, блискуче майбутнє. Можливо, тому йому важко жити в світі, повному несправедливості, усвідомлювати, що жодні закони не здатні виправити людей. Але одного дня хлопець знаходить дивний чорний записник. Можливості «Записника Смерті» дозволяють Лайту стати Кірою — загадковою людиною, що карає злочинців.

В таємничого L ніколи не було поразок: зберігаючи інкогніто, він успішно розплутував найважчі справи і допомагав поліції. Поява Кіри стала викликом для його екстраординарних здібностей.

Отже, два вельми розумних і обдарованих юнака стикаються в смертельному протистоянні, і тепер кожна дрібниця, кожна випадковість може схилити ваги на ту або іншу сторону.

 

Доктор Стоун

Нічого не віщувало біди, того фатального дня, коли раптовий спалах знищив людство, перетворивши всіх людей в камінь. З тієї катастрофи минуло кілька тисячоліть, і старшокласник Тайджю Окі прокинувся від вічного кам'яного сну і побачив навколо тільки скам'янілі статуї.

 Однак в цьому новому світі він зовсім не один. Кілька місяців тому прийшов до тями і його друг Сенку Ішіґамі - науковець. Сенку не просто не розгубився, він вижив, і у нього вже зародився грандіозний план - він хоче дати шанс людству відродитися.

 

Атака Титанів

Кількасот років тому людство було майже винищене титанами. Невеликий відсоток людства пережив страшні часи в місті, захищеному п'ятдесятиметовою стіною. В наш час, де місто не бачило титанів останні 100 років. Двоє дітей стали свідками жахливого: міська стіна була пробита величезним титаном, який з'явився нізвідки, і трохи менші титани проникають до міста. Мати Ерена та Мікаси загинула. Ерен присягається, що знищить кожного титана та помститься за все людство.

 

Бездомний Бог

Бродячого бога Ято можна вважати самим нікчемним божеством, адже у нього навіть немає свого святилища ... Але у нього є свій підступний план, як зробити так, щоб всі люди стали йому поклонятися. Для цього він на різних стінах пише оголошення, про те що всього за 5 ієн може вирішити будь-які проблеми.

Одного разу Ято шукав зниклого кота і переходячи дорогу не помітив автобус, але зате його помітила школярка Хіёрі, дівчина врятувала хлопця, а сама потрапила до лікарні. Незабаром з'ясовується, що вона стала наполовину примарою і душа її іноді залишає тіло. Вони починають працювати разом знищуючи привидів, які приносять людям шкоду..

 Бездомний Бог

Наруто

Це історія, в якій розповідається про хлопчика-ніндзя. Він мріє стати Хокаге: главою свого села. Але Хокаге - це наймудріший і сильний ніндзя села, тому хлопець спробує подолати купу випробувань, перемогти безліч супротивників, заслужити повагу, підрости морально і фізично.

 Бездомний Бог

 

Колокол Вікторія, студентка ЗНУ