• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

ТОП для впевненості

ТОП для впевненості

4 поради, які допоможуть тобі розвинути свою впевненість!

Коли ми стикаємося з випробуваннями, навіть незначними – вийти до дошки,  щоб вирішити складний приклад з математики,

розповісти вірш перед однокласниками чи висловити свою думку про прочитану книгу, в цей момент ми опиняємося в такому становищі, коли здається, що ми не впораємося і іноді наш страх зробити щось не так перемагає. І думаю, кожен з вас чув таку пораду: «Будь впевненим у собі!».

Але що ж таке впевненість? І чому всі вважають її  золотим ключиком до нашої віри в себе? Все просто!

Не сумніватися в своїх силах та можливостях, не боятися перешкод та вірити в те, що ти обов’язково подолаєш їх, діяти сміливо та не втрачати оптимізм – це і є впевненість!

Як бачите все не дуже й то складно! Але виникає питання, звідки ж береться ця впевненість і як на неї вплинути?

На жаль, ми не народжуємося впевненими у собі. Але пам’ятаючи деякі наші поради, ви зможете розвивати свою впевненість, і в майбутньому, коли ви знову стикнетеся з випробуванням, то легко зможете подолати його.

Порада 1. Підбадьорюй себе словами

Коли ти говориш собі, що ти в змозі це зробити, ти починаєш вірити в те, що  тобі все вдасться і це перший крок, щоб почати діяти.

Порада 2. Уяви свій успіх

Один з гарних прийомів, що дозволяє не втрати віру у себе під час досягнення мети, це уявляти себе, коли ти вже перетнув лінію фінішу. Уявити свою радість, гордість за самого себе та задоволення від довгоочікуваної перемоги. Це наддасть тобі сил йти вперед!

Порада 3. Не бійся помилок

На жаль, більшість з нас стикаючись з поразкою, просто опускають руки і через це дуже часто зникає і саме бажання щось робити далі. Але, секрет в тому, що замість того, щоб зосереджуватися на своїх помилках, треба аналізувати їх та намагатися уникнути їх наступного разу. Тоді ніякі невдачі не стануть перешкодою на твоєму шляху!

Порада 4. Повір в самовдосконалення

Якщо ти будеш казати собі, що ти не маєш здібностей чи достатньої підготовки для якоїсь справи, то це призведе до того, що ти можеш здатися, навіть не почавши. Але якщо ти будеш думати, що твої здібності можна розвивати і будеш робити для цього все можливе, то на тебе чекає не тільки хороші результати, але і впевненість у свої можливостях!

Ткаченко Олександра, студентка ЗНУ