• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  •   YouTube teens life

Весна в людях

Весна в людях

Цьогорічна весна… що вона нам принесе? Вона вже не просто сповіщає про своє настання співом пташок, вона вже справді прийшла. Про це каже сонце, що гріє та освітлює все навколо, про це каже блакитне небо, що чарує своєю глибиною, а чи кажуть про це люди?

Чи кажуть про настання весни школярі, які поспішають з ранку до школи, іноді насолоджуючись, а іноді страждаючи чи від погоди, чи від цілі свого походу? Про що думають ці школярі? Чи раді вони нарешті скинути тягар у вигляді трьох слоїв теплого одягу? Чи хмуряться через вантаж нових обов’язків, що звалилися на них величезними металевими кайданами? Канікули пролетіли швидше, ніж можна собі уявити. В такі моменти думаєш, чи поспівчувати їм, чи позаздрити. Вглядаючись в їх змучені після школи обличчя все ж таки думаєш поспівчувати. Хоча, коли їм вистачає сил піти на майданчик, а там бігати і сміятися з друзями, то все ж схиляєшся порадіти за них.

А чи кажуть про настання весни дорослі, що з головою занурені у роботу? Чи вистачає їм сил поміти бруньки на деревах? Вони беруть вихідний щоб відіспатися, чи  щоб пройтись по весінньому парку? Хода ранкових робітників вже не пригнічує, я бачу, як вони прямують на роботу і оглядаються навколо, як прижмурюють очі від яскравого сонця, як посміхаються котику поряд, і як весело бажають один одному доброго ранку.

А що до бабусь та дідусів? Можливіть провести час з сім’єю на природі, з’їздити на дачу, полюбуватися тільки-тільки зійшовшими нарцисами та тюльпанами, радісно спостерігати за бешкетуючими онуками… Так вони кажуть про весну?   

Весна не завжди в співах пташок і квіточках, не в теплій температурі та яскравих сонячних променях. Весна в наших посмішках і очах, в наших бажаннях і в настрої.

Вона в дітях, що вільно гріються на вулиці, вона в закоханих парах, що виходять ввечері подивитися на зорі, вона в радісних привітаннях та довгих прогулянках, вона в свободі, яку дарує нам тепло. Весна в людях.

 

Муравицкая Александра